Toplam yorum: 3.087.413
Bu ayki yorum: 7.100

E-Dergi

calista Tarafından Yapılan Yorumlar

02.01.2012

Kanun huzurunda suçlu bulunmuş ve cezasını çekmiş genç bir adam kendi geçmişiyle yüzleşirken ailenin sır dolu geçmişiyle de yüzleşiyor.Elif Şafak seven sevmeyen herkese ilginç gelebilecek bir roman ses getirdiği kadar var göreceksiniz.Tavsiye ederim.
02.01.2012

Popüler kitaplar arasında eğer gerçekten zihin jimnastiği yapmak ve sırlarla dolu tehlikeli olayları aykırı bir esas kızla çözerken onu da tanıyacak ve suç-ceza ikilemine farklı bir açıdan bakacaksınız.
02.01.2012

kesinlikle okunmalı,alt metinleri ve bir ergenin kendini arayışı herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir asilik hikayesi.
02.01.2012

Hayatı anlamakta yalnızca kitaplardan medet uman bir adam mı yoksa her türlü olumsuzluğa rağmen dolu dolu yaşamaya çalışmış ve kendi kuralları olan,umursamaz,her şeyi denemiş bir adam mı daha başarılı olur?Toplumun değerlerinden bağımsız bu çılgın adam nam ı diğer zorba kitap kurduna hayatı öğretecek,onu şaşırtacak zaman zaman hüzünlendirecek ve çokça neşelendirecek ve okurken sayfaları nasıl çevirdiğinize siz de inanamıyacaksınız.Bir sayfada üzülürken hemen devamında tebessüm edeceksiniz.Zorbada hikayeler bitmicek ve siz de bitmesini istemiceksiniz.
20.12.2011

kargo ödemek yerine tercih ettim,baktım kitapyurdundan bu kadar zamandır bir hediye göremedik(!) alayım dedim,tavsiye ederim,kullanışlı.