Toplam yorum: 2061844
Bu ayki yorum: 13076

E-Dergi

subaysu tarafından yapılan yorumlar

04.11.2019

Yedi Güzel Adam'dan bize kalan güzel bir mirastır Zarifoğlu'nun edebiyatı. Hikayelerden en çok İns'i merak ediyorum, okuması kolay olmayacak ama Zarifoğlu'nu anlayabilmek de bir mutluluk olacak.
04.11.2019

Bu kitap serinin ilk cildi olması özelliğine sahip, eğer seversem devamını daha sonra almak istiyorum. Eski zamanları anlatan eserleri genelde hep sevmişimdir, bu da sanırım onlardan biri olacak.
18.10.2019

Siparişim hızlı bir şekilde teslim edildi ve paketlemeden de memnun kaldım. Çok güzel görünüyor, hemen yapmak istiyorum. Zaten bu Kitapyurdu sitesinden aldığım dördüncü ahşap puzzle. Sanırım bu aldığım da son olmayacak.
17.10.2019

Daha önce bu ahşap puzzlelardan iki tane almış ve beğenmiştim. Bu yüzden bu görseli de sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. Parçaların içinde bulunduğu bez torba falan oldukça kaliteli. Görsel kapakta çok net durmuyor sanki, şu an gördüğüm tek kusuru bu. Ama çok net olmasa da yapılmasına engel değil zaten.
31.08.2019

Rasim Özdenören edebiyatımız için çok değerli bir insan ve bu kitabı da yer yer zorlayıcı olsa da çok güzelmiş. Konusu ve yazarın dünya görüşünden kendime ait parçalar buldum ve sipariş verdim. Pişman olmayacağım diye düşünüyorum.