Toplam yorum: 1960240
Bu ayki yorum: 23939

E-Dergi

ferhatTR tarafından yapılan yorumlar

20.04.2010

Şamil Tayyar yine araştırma dehasını konuşturmuş..kitap içinde ki gizli ibareli belgeler daha ayrı bir değer katmış kitaba..Şahsi kanaatimdir, kütüphanenin baş rafına konulacak bir çalışma..timaş'ın basım kalitesi yine her zamanki gibi satın almaya ve okumaya gerçekten değecek bir kitap..Ergenekon davasında ki gelişmelerden sonra bu kitabın devamı gelse çok iyi olur..
20.04.2010

Kitap Çok Güzel Kurgulanmış..Hele Issık Tigini'nin o altın kıyafetinin 1970 yılında bulunduğunu söylediğinde anladım ki aslında gerçekten çok uzak bir kurgu değil gerçeklere dayandırılmış bir anlatış..Bazı kitaplar vardır okurken insanı yorar, bu kitap kesinlikle yorulacağınız bitse de kurtulsam diyeceğiniz bir kitap değildir..
20.03.2010

sonu ucu açık biten bir kitaptı ama onun dışında herşeyi çok güzeldi. yazarın kurgusu ve kendisine destek olanların kattıkları gerçekten uzun bir süre etki bırakıyor üstünüzde bu kitaptan sonra muhafızı da okumanızı tavsiye ederim.
20.03.2010

yazar sağolsun öyle güzel hayatlar anlatmış ki özellikle martin luther king..kitabı okurken bu insanların düşmanlarının sadece suikast yapmadığı onları sevenleri provake ettiğini de göreceksiniz. Gerçekten insana birşeyler katabilecek bir kitap.
20.03.2010

Öncelikle kitap çok başarılı bir araştırma ürünü..Bu Kitaptan sonra haber bültenlerinde bir kaza haberi olmasın hemen suikast olarak düşünmeye başlıyorsunuz.