Toplam yorum: 3.076.922
Bu ayki yorum: 3.800

E-Dergi

incipyn Tarafından Yapılan Yorumlar

29.03.2024

Görülmeyen, görülmek istenmeyen detayları ortaya döken bir kitap
27.03.2024

Historical fiction türünde bir kitaptı. Bu türdeki kitaplar genelde bir geçmişi bir günümüzü anlatır ve bir şekilde araştırmalarla birbirine bağlantı kurar. Normalde bu türü severek okudum ama ne yazık ki bu kitap akmadı, okurken de sıkıldım. Çok beklentiye girmeden okuyun derin.
21.03.2024

Yazarın diğer kitabında da aynısını düşünmüştüm bunda da aynı hisler içerisinde okudum. Genç okurların severek okuyacağı türde bir kitap, yetişkin okurların seveceği bir kitap olduğunu düşünmüyorum bu yüzden beklentiyi artalamalarda tutup okunmalı diye düşünüyorum.
18.03.2024

Genç yetişkin türünde, fantastik bir kitaptı. İki farklı dünya yaratılmış biri insanların yaşadığı diğer finlerin yaşadığı dünya ve her iki dünyanın farklılıkları ve yaşam tarzları, canlıları çok güzel tasvir edilerek anlatılmıştı. Bütün bunların arasına da biraz aşk serpiştirilmişti de. Genç okurların seveceği, yetişkin okurların ise eksiklikler bulacağı bir kitap olduğunu düşünüyorum.
11.03.2024

Genç yetişkin türünde yer alan fantastik bir kitaptı. Heyecanla okunan, aksiyonu bol fantastik bir kurgusu vardı. Cinsellik detayları olmaması bütün yaş grubunun okuyabileceğini gösteriyor. Ancak karakterlerin yaşları 16-19 arasındaydı ve açıkçası böyle bir kurgu için bu yaş aralığı biraz düşük geldi daha yetişkin karakterler daha güzel olabilirdi. Yine de keyifle okudum.