Toplam yorum: 3.076.028
Bu ayki yorum: 2.904

E-Dergi

bydiplomat Tarafından Yapılan Yorumlar

06.06.2020

Paltoyu uzun zaman önce okumuştum. Cep boyunu da çevremdekilerin okuması için tercih ettim. Yayınevinin çevirileri falan gayet başarılı. Paltoyu okurken hikayenin içinde hissedeceksiniz kendinizi. Neden bir klasik olduğuna hak vereceksiniz.
12.05.2020

kitabın baskısı ve çeviri kalitesi gayet güzel. tedirgin olarak satın almıştım fakat pişman olmadım. modern çağda yaşayan günümüz insanının da kendini bulabileceği bir kitap dorian grayin portresi. insanın haz içinde yaşaması gerektiğini ve bunun sonuçlarını bir karakter üzerinde gayet başarılı bir şekilde anlatmış. romanın özelliklerinden biri zaten yazıldığı dönemin yaşam üzerinde etki eden hakim felsefe ve sosyal yaşantıya etkileri işlendiğinden kitap gayet başarılı bir şekilde bunu bize sunuyor. klasik severlerin kesinlikle okuması gereken bir kitap.
08.04.2020

Varoluşçuluk hakkında merak edilenleri oldukça güzel bir şekilde anlatan, gayet açık anlatımıyla varoluşçuluğa giriş niteliğinde okunabilecek bir kitap denilebilir.
25.01.2020

okulda okuma grubu kurduğum öğrencilerimle fiyatı çok makul olduğu için aldık. aldığımıza pişman olmadık. önemli bir kitap her çocuğun okuması gereken. bu sebepten boyutu da okumaya ilgisi olmayan öğrencilerimin dahi ilgisini çekti. fiyatı da kitaba para vermek istemeyenlerin ilgisini çekti. kısacası kesinlikle alırken çekinmeyin.
25.01.2020

resim ve ressamlara merakı olan yeğenim için sipariş verdik. eminim küçük çocuklar için ilgi çekici olduğu kadar öğrenmelerine katkı sağlayacaktır. miniklerin Van Gogh ile tanışması için küçük ama önemli bir kitap.