Toplam yorum: 3.100.459
Bu ayki yorum: 5.000

E-Dergi

burgetof Tarafından Yapılan Yorumlar

02.07.2017

Çok güzel bir eser, keyifle okudum. Muhakkak kütüphanenizde bulunmalı.
26.12.2016

Kitap beklediğimden iyiydi, büyütülecek kitaptır kesinlikle. Bir başlangıçtır, en olmadı alıntı yapılan kitapların bile ülkemizde satış dışı olduğunu görmektir. Okuyun okutturun, en önemlisi belgelere dayanan bilgiyi ve emeği küçümsemeyin, büyütün. Hala neden çıkmazlarda olduğumuzu anlayabilmek için okuyun.
15.09.2016

Uzun zamandan sonra bir hikayenin beni fazlası ile etkilediğini fark ettim. Şimdiye kadar okumadığıma hayıflandım. Hem sürükleyici, hem etkileyici. Muhakkak okuyun ve okutturun.
05.09.2016

Sıkılmadan okudum. Ama tam doyamadım sanki, bazı şeyler eksik geldi. Öğrenci olaylarını ve Deniz Gezmiş ve diğer fidanların tanışmaları ve karşılaşmalarını ayrıntılı bir şekilde anlatsaymış yazar, daha iyi olabilirmiş gibi geldi. Ama yine de okunmaya değer bir eser.
31.08.2016

Vermiş olduğu bilgiler zamanına göre bence çok derin. Hangi tarikat ya da cemaat olursa olsun şüphe ile yaklaşmamız gerektiğini net bir biçimde ifade etmiş. Milli görüş teşkilatı, süleymancılar ve daha nicelerinin desteği almanya ve diğer avrupa ülkelerinden aldıklarını... Okumalısınız kesinlikle. Bu yazarın kitaplarını okumadan ülkesini seven insan eksik kalmıştır artık benim gözümde.