Toplam yorum: 1780085
Bu ayki yorum: 27126

E-Dergi

dudujan tarafından yapılan yorumlar

03.12.2018

Tatya ve Alex bakalım bu defa ne işler geldi başınıza. Siparişim çabuk gelir inşallah
19.12.2017

Kitabımızın konusu,bilinçsizle avlanan balinaların soylarının nasıl tükendiği, bu balinaları avlayabilmek için ülkelerin ne oyunlar çevirdiğini gözler önüne seriyor. Bir biyolog olarak özellikle nesli tüketmekte olan hayvanların nasıl bu hala gelene kadar önlemler alınmadığını düşünüyordum ama bu kitabı okuduktan sonra ne oyunlar dönebileceğini daha iyi anladım.
19.12.2017

Kitabımız yaşayabilmek için normallik sertifikasına sahip olmanız gereken bir gelecekte geçiyor. Çünkü tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz ama anlatımlara göre büyük nükleer saldırıdan sonra dünyadaki türlerin çoğu kaybolmuş, kalanlar ise çeşitli mutasyonlara (2 kafalı, 6 parmaklı, yeşil renkli mısırla gibi) uğramışlar. Doğdunuzda normallik sertifikası almanız için uzmanlar inceliyorsunuz, alamazsanız yok ediliyorsunuz. Çünkü en ufak mutasyon bilr tanrının suretiyle yarattığı varlıklardan olamayacağı için yaşaması gereksiz diyorlar.Krizalitler böyle bir ortamda tamamen normal görünüp ama kendi aralarında ve gelişmiş toplumlarla zihinsel yolla iletişim kurabilen David ve arkadaşlarının fark edildikten sonra gelişmiş toplumlara kaçmasını anlatıyor.Şiddetli tavsiye ediyorum.
19.12.2017

Isabella ağlamaya başladı :acı için, kayıpları , korkusu, öfkesi , savaş için, savaşın ona yaşattıkları için, bir daha etkisinden kurtulamayacağı kötülüğü öğrendiği için, yaşadığı dehşet için, ve hayatta kalmak uğruna yaptıkları için...Kristin Hannah-Büllbül (Sayfa 518) Kristin Hannah'tan ağlayarak okuyacağınız bir başyapıt.
03.11.2016

Bir Biyoloji Öğretmeni olarak tüm 12. sınıf öğrencilerime çözmek için aldım.Tüm üniversite adaylarının sınava girmeden mutlaka çözmesi gereken sorular.