Toplam yorum: 3.086.584
Bu ayki yorum: 6.271

E-Dergi

pearlayf Tarafından Yapılan Yorumlar

19.04.2021

Iftira edecek sekilde yorum yapmadim. Yayin grubu uyeleri en azindan ic sayfada yaziyor olmali diye düşünüyorum. Netten kimler var, neyin nesi, hangi konuda aciklamalari nasil diye bakınca ulasilan pek isim yok. Ben bulunduklari ya da ciktiklari gruba degil de hadisi reddetmelerine dikkat cekmek istedim.
05.03.2021

Hadisi, sunneti reddeden bir kitap. Arastirma grubu denilerek bence ustu kapatilmis tam olarak kimlerin yazdigi belli olmayan bir kitap. Bu kadar tavsiyeyi gorunce aldim cok pismanim. Grubun nette bulabildiğim tek uyesi eski bir Adnan oktarci.. Din dersini onlardan almak isterseniz siz bilirsiniz...
30.01.2020

İslamiyet öncesi, ilk muslumanlar, yakın tarih İslamiyeti hakkında geniş bilgi veriyor. Tüm dünyanin dini hayatı ve islamiyetin etkisi ayrıntılı şekilde anlatılıyor.
30.01.2020

Çeviriden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bazı cümleler, paragraflar o kadar anlamsız ki tekrar tekrar okusam da nafile...Kitap sürekli tekrarlardan oluşuyor, büyük istekle almıştım ama tavsiye edemiyorum.
23.12.2013

İlk kitabını çok beğenmiş bu yaşta bi yazar için çok başarılı bulmuştum.Devamını da heyecanla aldım ama açıkçası ilki kadar sürükleyici ve güzel bulmadım.Devam serisi kitalar gibi biri alınınca diğeri de alınmalı tarzı bi yazı şekli yok zaten..