Toplam yorum: 2055290
Bu ayki yorum: 6507

E-Dergi

ayshgms tarafından yapılan yorumlar

15.09.2013

İlk sayfalar çok ilgi çekici gelmeyebilir, fakat konu derinleşip ilerledikçe özellikle yarısından sonra oldukça içine alan ve okumakdan kendinizi alamayacağınız, arkadaşlık, aile, hayat içinde asla size gelebilceceğinizi düşünmediğiniz sağlık sorunları ve süreçte yaşananlarılar, evlat yetiştirirken yaşananlar çok güzel anlatılmış, özellikle kız yetiştiren annelerin okumasını kesin önereceğim duygu ve sevgi dolu çok güzel bir kitap. Yetişme çağında genç kızlığa adım atmakta bir kızı olan arkadaşıma alıp hediye edeceğim.
22.06.2013

Dil çok akıcı ve konu da poliye tadında çeşitli bilgilerin birleşimi ile her zaman olduğu gibi mükemmel bir Ahmet ÜMİT romanı. İçinde kıvamı kaçmadan biraz fantastik bir yönde var, kendi adıma çok daha yaşananların gerçekler üzerinde yoğunlaşmasını ve biyografiye yakın tadda olmasını bekleyerek okumaya başladığım bir romandı. Fakat kesinlikle okunması gereken çok lezzetli bir kitap.
09.06.2013

Bu hikaye gerçek anlamda okunası nitelikte ve çok akıcı gerçek olamazmış gibi gelmesine rağmen aslında yaşadığımız zaman diliminde bile insanı öyle zorlayan olaylar oluyor ki, bu hikayede bana göre kesinlikle olabilirliği çok yüksek.Dil mükemmel alıp içinde kendinizi kaybederek okuduğunuz ve kesinlikle Zülfü livanelinin kaleminin gücü her kitabında olduğu gibi bu kitabında da sizi alıp başka hayatlara yolculuk yaptırıyor, kesin okunmasını tavsiye edebileceğim ve kitaplığınızda olması gerektiğine inandığım bir kitap.
25.01.2012

Yorum yapmakta dahi zorlandığım çok yoğun duygular içinde okuduğum, bu roman kadar etkileyici, temiz dille, yalın akıcı, kalbi titreten, gönül tellerine ve duygulara böylesine nüfus eden, sarıp sarmalayan inanılmaz derecede insanı anlamaya ve bir insanın sadece göründüğü yüzünün değil, silik görünen, hatta görünmeyen, insanların ne yüce duygulara ve birikime sahip olduğunu anlamamıza, insanı insan olarak değerlendirmemize sebeb olan, değerlerin arkaya atıldığını sadece ben olarak yaşandığı bu zaman diliminde insani duyguları öylesine yoğun anlatmışkiiii... Okuduktan sonra 3 arkadaşıma verdim inanılmaz etkilendiler ve özellikle bir tanesi kitaplığında muhakkak bulundurmak için alacağını söyledi, kesin tavsiye ederim, okumamak büyük bir eksikliktir...
03.01.2012

Bu eser kesinlikle teknoloji ve bilgisayar bilgisi olan ve bu alanlara ilgi duyan kişiler tarafından okunabilecek tarzda yazılmış... dil ve içindeki bilgiler benim için yabancı, bu konulara ilgi duyan yiğenim için harika bir hediye oldu...