Toplam yorum: 3.088.192
Bu ayki yorum: 7.881

E-Dergi

Songül Kalyon Tarafından Yapılan Yorumlar

16.02.2024

Susanna Isern ve Marco Soma'nın bütün kitaplarını almaya çalışıyorum çünkü çok anlamlı ve eğitici içeriğe sahipler, kitap kalitesi çok iyi. Bu kitapta korkular, arkadaşlık, dayanışma ve büyüme üzerine bir öykü kitabı. Yediuyur Nerede Uyur? geceleri yalnız uyumaktan korkan çocukların uyku arkadaşı olmayı belirtiyor. Resimleri çok dikkat çekiyor. Kitaplıkta olması gereken faydalı bir kitap canı gönülden tavsiyemdir.
21.01.2024

Harika bir kitap, gerçekten matemetik hayatımızın her yerinde, matematik sevgisini çok güzel sade anlatmış. biz çok beğendik tavsiye ediyorum.
21.01.2024

Harika bir Ansiklopedi Kitap, böcekleri çok güzel şekilde anlatılmış, tam çocukların düzeyinde içerisindeki pencereler teşvik edici, renklerin canlılığı ilgi çekici, yazı tipi büyük güzel, kitap kalitesi basimi çok iyi. Kitap kocaman, sayfaları kalın, sayfa sayısı çok, Kızım ve oğlum çok sevdi, Biz çok beğendik çok Tavsiye ederim.
13.09.2023

TAHA BAYDAR Çok değerli ünlü bir Sanatçı kitabına bayıldık çocuklar çok sevdi içeriği Renk cümbüşü resmen sanat akıyor yapraklarında, elma ağacını o kadar güzel anlatmış ki resimlerle uyumu harika teşekkür ederiz.
13.09.2023

Bu kitap bir sanat eseri çocuklarım çok sevdi mutlaka herkese tavsiyemdir çocukların kütüphanesinde olmalı. Kitabın Boyutu kalitesi baskısı rengi içeriği müthiş Ketebe yayınlarına ve kitabi hasarsız bana ulaştıran kitapyurduna çok teşekkür ederim.