Toplam yorum: 3.088.827
Bu ayki yorum: 8.515

E-Dergi

WTF Tarafından Yapılan Yorumlar

15.05.2013

Kitap pek sürükleyici değil sanki sonunda zoraki bir bitiriş var. Sonunda okuyucuyu şaşırtmak için ne yapabilirim demiş ve pek birbiriyle bağlantısı olmayan bir sona ulaşmış gibi. Palahniuk için ortalama sayılabilecek bir kitap diyebilirim. Ama daha çok adı ve yasaklanması gündeme geldiği için ilgi uyandırdığını bu kitabı okumadan önce bence gösteri peygamberinin okunmasını ve aslında Palahniuk'un nasıl bir yetenek olduğunu görmek için gerekli. Pek beğendiğim söylenemez.
11.12.2012

Dili akıcı devlet bürokrasisi ve bir tarihe ışık tutan oldukça güzel okunabilecek bir otobiyografiden çok bir romanı andıran oldukça güzel bir kitap...
05.09.2012

Kitap hakkında diyebileceğim şey krizin nasıl çıktığından daha çok sistemin krizleri nasıl ortaya çıkardığını bahsetmesi olabilir.Zaten kitap önce genel ekonomiyi okuyuculara anlatıyor sonra kapitalizmin kriz ve denetim hakkındaki içeriğine yer veriyor.Aslında kitap kriz nasıl oldu dan daha çok nasıl oldu gibi bir soruya cevap veriyor.İktisatçılar için Mahfi hocayı tartışmak gereksiz olur dili yalın ve güzel lakin ekstra olarak çok bilgiler beklemek yerine bilgileri tazelemek ve az da olsa yeni şeyler öğrenmek için okunması gereken bir eser.
30.08.2012

Piyasada bulabileceğiniz en iyi kitap Anayasa kitaplarının bir özeti mahiyetinde önemli yerlerin üstünde durulmuş ne gibi soruların sınavda çeldirebileceği hakkında bilgiler vermiş eğer sadece temel bilgiyi öğrenmek isterseniz ve amacınız sadece Kpss ve benzeri test sınavlarında başarı ise bu kitap tek başına yeterli olur.Lakin yazılı kurum sınavlarında bu kitap size bir şey kazandırmaz çünkü yorum yerine sadece tanımlamalar ve özbilgi var dediğim gibi kitap birçok büyük Anayasa Hukukçusunun kitaplarının bir özeti şeklinde o açıdan avantajlı ama yazılı sınav için Özbudun'un kitabını tavsiye ederim.
28.06.2012

kitap çok güzel hazırlanmış erdal ünsal'ın mikro iktisatı ile birlikte çalışılırsa oldukça başarı yakalanır tavsiye ediyorum kpss'ye hazırlanana herkes bu kitabı almalı