Toplam yorum: 3.086.295
Bu ayki yorum: 5.982

E-Dergi

yaseminbolukbas Tarafından Yapılan Yorumlar

02.01.2017

ilkkez Emrah Serbes okudum. Dili çok akıcı sanki konuşur gibi. Karşında oturuyor ve sana anlatıyor gibi. Konuya gelirsek. Kurgusu hikayesi güzel. Hızlı hızlı akıyor. Hiç kesintisiz 2 günde bitirilebilecek kadar çabuk okunur. Müptezellerin dünyasında kaybolmuş bir müptezeli direk kendi ağzından dinlemek çarpıcı. İnsan bir kere kayboldumu artık istesede bulunamıyor... zaten bulunmakta istemiyor..
12.12.2016

İsmi ilgimi çekip almıştım. Okumaya başladığımda da başlarda hoşuma gitmişti. Ama konu beklediğim gibi heyecanla ilerlemedi. Zorla bitirdim bile diyebilirim. Şans eseri aldıysanız okuyun. Ama bile isteye almayın derim. Kitabın tek ii yanı tasvirlerin çok ii yapılması. Onun dışında kurgusu sıkıcı konusu sıkıcı.
07.10.2016

İki günde nefes almadn okuduğum, okurken duygudan duyguya geçtiğim, metrobüsün ortasında ağlama krizine girmemek için zor dayandığım, inanılmaz bir kurgu ve anlatım... dilinin zenginliği kurgunun akıcılığı inanılmaz. Ama aslında en inanılmaz olan bu kadar büyük bir acıyı içinde yaşayan bir çocuğun büyüme çabaları... kesinlikle okunmalı!!
13.09.2016

Sonunu tahmin ettğin ama yinede acaba nasıl kurgulanmış diye merak ettiğin bir tv filmi tadındaydı kitap. Öyle soluksuz okuyup heyecanla tırnaklarını kemirdiğin bir sinema filmi değil. Ama yinede okunmaya değer. Kelimeleri basit, cümleleri sıradan, tasvirleri olağan, güzel ve sakin bir hafta sonunda çay yanına eşlik edebilecek bir kitap. Tv karşısında vakit öldürmektense okurken hayal kurmayı tercih edenlere tavsiye ederim..
07.09.2016

Başta zamandan zamana geçişi, bir çok farklı karakteri anlatışıyla sanki kafan karışacakmış gibi algılatsada... Bi anda kendinizi kaptırıp ya bu nasıl güzel bir anlatım ve kurgu diyerek soluksuz okudugunuz bir kitap. Hala bu şekilde sevenler varsa ne kadar şanslılar.. Okunmalı!