Toplam yorum: 3.085.616
Bu ayki yorum: 5.301

E-Dergi

Ömer Taha Güvenek Tarafından Yapılan Yorumlar

09.05.2017

Lirik ve santimantal öyküleri sevenler için biçilmiş kaftan ! Kalbinizi açacağınız bir hikayesi sizin duygularınız için bir öykü yazacak deseler;kuşkusuz Onur caymaz'ı seçerdim
31.10.2016

psikolojik gerilim türünde güzel romanlar yazıyor jennifer mcmahon.kayıp kızlar adasından sonra bu romanını da sevdim.çok satan ama çok zor okunan (aşırı karakter-fanteziye kayma vb) pek çok romana göre bu kitap sizi yormuyor.hem eğlendiriyor hem zevk veriyor.5-6 şahsın etrafında dönen güzel bir polisiye filmi tadında takip ediyorsunuz..öneririm.29.oda yeni çıkmış.Hemen alacağım..
27.07.2016

padişah 2.hamit hakkında çok yazılıp konuşuldu ama padişah olmadan önceki sultan hamit nasıl bir insandı ? yaşadıkları ( doğmadan önce annesinin yaşadıkları dahil) kişiliğinin şekillenmesine nasıl etkide bulundu ? sansür vs tedbirlere başvurmasının arkasında hangi nedenler vardı ? harika bir psikobiyografi..
22.07.2016

Kitaplarını mabedi haline getiren bir hakikat arayışcısının,samimi ve dürüst bir aydının neden kendini kitaplara adadığını öğrenmek istemeyelim..bir yazarın psikanalizi kendisi olmadan,sadece elimizdeki eser ve hatıralardan yola çıkarak muhteşem bir şekilde yapılmış.edebiyat ve psikanaliz üzerine okuyupndüşünmeyi sevenlerin ayıla bayıla hiç bitmesin diye mütalaa edeceğinden eminim
11.04.2016

asla diğer romanları gibi değil.aşağıdaki yorumlara katılıyorum.bir çırpıda yazılmış gibi.oysa pamuk usul usul,gergef işler gibi yazar.yine de kötü bir roman değil..beklentiyi karşılamamış olması ve önceki romanlara kıyaslarsak kötü..ama yeni bir yazarın yazmış olduğunu düşünürsek kötü değil..iyi..