Toplam yorum: 1991346
Bu ayki yorum: 22514

E-Dergi

yılay tarafından yapılan yorumlar

02.09.2018

Atatürk'e ve Türk ırkına karşı saldırıda sınır tanımayan bir adam,niçin böyle bir eser yazar ve ait olduğu yere gidip yerleşmez! bana çok ilginç geliyor !garip çok garip !
13.03.2018

çocuklarıma dünyanın en iyi mesleğinin xxxx olduğunu anlatmaya çalışırken Erhan hocayla aynı fikirde olduğumuzu gördüm.güzel kitap.
28.06.2017

Genel anlamda kitap güzel ama basım hataları biraz fazla gibi,hatta bazıları son derece kafa karıştırıcı sayfa 343 teki 3.örneğin çözümü gibi.ayrıca matematiksel hatalarda var,sayfa 329 daki 3.örneğin çözümü gibi.bence yazarların bir kısmı ve editörler kesinlikle kitabı tekrar gözden geçirmemişler.ben öğrenci bile olmayan bir matematikseverim ki bu kitabı alırken bazı beklentilerim vardı onlarada ulaşamadım : eksi ile eksinin çarpımı niye artıdır ? içler dışlar çarpımında niye iç niye dış denmiş? Rasyonel sayıların bölme işleminde niye ikincisi ters çevrilerek birinciyle çarpılır ? karekök ne anlama gelir-alanı bilinen karenin bir kenarını bulmak mı ? tanımsız ve boyutsuz noktalar yan yana gelince nasıl boyut kazanıyor ? velhasıl sayın hocalardan beklentim bu güzel eseri ikinci baskıda dahada güzelleştirmeleri ! saygılarımla.
02.02.2016

bir bayan olarak evlendirilmiş iki ayrı kişiyle, sonrasında çocuğu olmayıpta erkeğe dönüşünce halife olmuş yani hermafrodit halife....çok ilginç acaba gerçekten bu bilgi doğrumu,çocuk haçlı seferi var ya işte onun gibi yani,inanmak zor geliyor insana...
02.02.2016

bizim köyde tarsus çamlıyayla fakılarda,birisine kızdığımız zaman ''daylı'',''daylının dibi''şeklinde menfi anlamda tepkimizi gösterirdik,meğerse daylı=dert,şiddetli sancı anlamındaymış.öğrendim sevindim.mutlu oldum,çikolata verilen çocuk gibi.