Toplam yorum: 3.086.825
Bu ayki yorum: 6.512

E-Dergi

uğurlu sayım 13 Tarafından Yapılan Yorumlar

29.01.2020

Buradaki yorumlara dayanarak almıştım bu kitabı ama biraz hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Öncelikle kitap daha çok deneme tarzında yazılmış gibi görünüyor. Kitapta zaman zaman hayatımı sorgulatan bakış açısı kazandıran düşünceler bulunsa da daha somut bir anlatım bekliyordum. Yazar her ne kadar vatandaşın anlayabileceği bir seviyeye indirgeyerek anlatımlarını aktarmaya çalışmışsa da yer yer başarısız olmuş. Ayrıca kitabı şöyle sayfalarını hızlıca çevirince bir dokturun yazdığı bariz anlaşılıyor. Özetleyecek olursam; okumak için biraz gayretiniz olursa size birçok şey kazandıracak ama bir yerden sonra yorulmaya başladığınız anlatıma sahip bir nöroloğun yarı bilimsel günlüklerinin derlemesini oluşturan denemeler diyebilirim.
29.01.2020

Beklediğimin altında kaldı. Aydın Boysan’ın her anlatımı keyiflidir ama rakı kültürüne dair daha çok bilginin ve derli toplu anlatımların bulunduğu bir kitap bekliyordum.
29.01.2020

Osmanlı Tarihi’ne ilişkin çalışmalar arasında kesinlikle başyapıt diyebilirim
29.01.2020

Ironman diyaloglarındaki harfler arasındaki boşlukların biraz büyütülmesi gerek. Harfler bitişik gibi göründüğü için çok zor okunuyor