Toplam yorum: 3.098.966
Bu ayki yorum: 3.501

E-Dergi

Berrinncici Tarafından Yapılan Yorumlar

12.05.2021

herseyi bilen bir bütünün malesef cok küçük bir parcasiyiz. bu parca digerleri ile ancak ve ancak ruhumda birlesir ve olmasi gerekeni bilir. bir butun olabilmenin en guzel vechesi yaratıcıyı bilmektir. yuksek benlik denen yaraticiyi her daim hissederek onunla bir kanal tarafindan bagin oldugunu hatirladigin surecee hayatin da tokezlemeden ilerleyecektir. ruhunun farkinda ol
27.01.2021

kitap çok anlaşılır bir dilde düşüncelerin esaretinden kurtulup gerçek huzur ve mutluluğun yolunu anlatıyor. Bir sürü kişisel gelişim kitabi okudum hiçbirini değil bunu okusaymisim dedim. kestirmeden problemlerden kurtulursun.ancak buraya varmanın yolu diğer kitapları okumaktan geciyor da olabilir.
24.01.2021

kitap çok anlaşılır çok ayrıntılı tüm sembolizmadan tütün mitolojiye ve dünya çapında gizli ilimlerin kullanımını anlatmaya calismakta.
09.12.2020

insanlık tarihini ayrıntılı bir şekilde anlatmış. sorular sorarak cevaplara ulaşılmaya çalışılmış. aydınlatıcı bir eser oluşturulmuş.
09.12.2020

başlarda konsantre olmakta zorlansam da sonlara doğru guzel gitti. kitap sanki bugünlerde yaşadığımız sorunları ele almış. insanlar tüplerde istenen özellik ve karakterlerde embriyolardan oluşan belli gruplar halinde oluşturuluyor ve insanlar Soma denen ilaçlarla duygusuz bir yaşam sürerken ölümlere bile duyarsız yaşayıp gidiyorlar.