Toplam yorum: 2327252
Bu ayki yorum: 134

E-Dergi

trityumm tarafından yapılan yorumlar

28.03.2015

ilkokul din kültürü müfredatı ve Kur'an Kurslarında verilen temel İslami konularla ilgili oldukça çeşitli bilmeceler var.kitabı aldım ve dersimi daha ilgi çekici hale getirmede fayda gördüm.Konu fihristi de oldukça kullanışlı.İşlediğiniz konuyla ilgili bilmeceyi kolayca bulabiliyorsunuz..
28.03.2015

kitabın bazı bölümlerini okuma şansım oldu ve oldukça etkileyici buldum.tamamını okuma arzusu doğdu içime.iki cilt halinde hazırlanmış olması da özellikle taşıma kolaylığı sağlaması açısından çok ince düşünülmüş..
28.03.2015

kitabı söz dinlemez bir öğrencim için aldım.ismini duyunca bile heyecanlandı.tanıtım yazısına göre 10-12 yaş çocukların ilgisini çekecek tarzda kaleme alınmış bir kitap.hikayelerle değerler eğitimi vermeyi amaç ediniyor.amacıma ulaşmamda bana yardımcı olacak inşaallah..
13.08.2014

Kitap elime geçer geçmez uygulamaya başladım.Bu kitap sayesinde anlatımlarımı zenginleştirdim.Öğrencilerimin gözündeki parıltı ve hayranlık duygusu arttı.Din Kültürü dersinde kavranması zor gibi görünen pek çok konuyu, somut örneklerle ve eğlenceli etkinliklerle aktarmanıza yardımcı olacak başarılı bir eser.. Tüm meslektaşlarıma tavsiye ediyorum..
28.07.2014

Bu ayki sipariş listemde uzun zamandır almak isteğim bir erser.tanıtım yazısı ve yorumlardan emin oldum ki kesinlikle severek okuyacağım bir kitap..elime ulaşmasını sabırsızlıkla bekliyorum ...