Toplam yorum: 3.085.417
Bu ayki yorum: 5.102

E-Dergi

Fatma DEMİRBAŞ Tarafından Yapılan Yorumlar

10.09.2008

Bir armutu ısırdığınızda ne olduğunu bilmeyen birine nasıl tasvir edersiniz?
Hımm sulu, serin dilinin üzerinde dolaşan şekerli kum tanecikleri...Parisi ve hemingway'li olarak yaşatacak bir roman daha..
10.09.2008

Küçük şeyler 'in hayatımızda yaratabileceği farklılıklara örnekler veriliyor. Bazen ufak bir ayrıntının farkındalığı karşımızdaki sorunun çözülmesinde önemli bir rol alabiliyor.
Bütün bunlara bir sürü örneklerle bu kitapta ulaşmak mümkün. Diğer kitapları da almak isteyeceğiniz çok sıcak bir anlatımı var.
10.09.2008

Bu kitabı okuduğumda, kendimin farkına vardım ve ne kadar "kıymetli" olduğumu hissettim. O kadar etkilendim ki yazar ile iletişim halinde olmam gerektiğini hissettim. Mütevazi kişiliği ve insan sevgisi ile yazar sizi motive ediyor ve kendimizin ve yaşamın farkında olmamızı her şeye rağmen tadına varmamız gerektiğini hatırlatıyor.
10.09.2008

Ebru Şallı Tan, sıradışı bir hamilelik yaşadı ve mütevazi kişiliği ile paylaştığı bir kitap. Çeşitli bölümleri bulunuyor. Bilimsel açıklamaların bulunduğu konusunda uzman kişilerin yorumları ile birlikte özel hayatı ve hamilelik dönemindeki anıları ile birlikte sıcaklığı hissedilen bir kitap. Hamilelik döneminde bütün kadınlar yanlarında desteğini hissedeceği birilerinin olmasını ister. Bu kitapla Ebru'yu yanınızda hissediyorsunuz.
10.09.2008

Hemingway eserleri hakkında yorum yapmaya gerek varmı? Kendine has anlatımı ve tasvirleriyle etkileyen, olayları nesneleri adeta hissetmenizi sağlayan romanlarından biri. Dünyanın bir çok yerinde bulunmuş olan yazar, bu eserinde ispanya ve olaylar içerisinde kendi iç dünyasının etkileşimini konu alan bir roman.