Toplam yorum: 3.098.070
Bu ayki yorum: 2.600

E-Dergi

morkazak Tarafından Yapılan Yorumlar

03.11.2021

Livaneli’nin okuduğum ikinci kitabı.Diğer kitabında da olduğu gibi bunu da elimden bırakamadım.Gerçekten oldukça sürükleyici bir dili var.Okurken aynı zamanda tarihi gerçekliklere yer vermesi bana ayrı bir zevk veriyor.Livaneli’nin kitaplarında mutlaka öğrenecek bir şeyler bulabiliyorsunuz.Çok güzeldi.
01.11.2021

Edebi açıdan son zamanlarda okuduğum en doyurucu kitaplardan birisi.Okumaya başladığınızda ya da okurken biraz zorlansanızda sonuna geldiğinizde çok güzel bir his bırakıyor.Aşka dair çok az şey barındırıyordu ve sanırım beni tek tatmin etmeyen kısım bu oldu.
18.10.2021

Yazarın yerine kendimi sık sık koydum.Özellikle bipolar bozukluğa sahip olanların ve yakınlarının okumaktan zevk alacağını düşünüyorum ancak bunun dışında kalanlara da mutlaka zevk verecektir.Çok sevdiğim kitaplardan bir tanesi.
18.10.2021

İyi ki okudum dediğim kitaplardan birisi.Bana çok faydası dokundu.Yakın zamanda tekrar okumayı düşünüyorum.İçindeki şablonları somut bir biçimde uygulamanızı tavsiye ederim.
18.10.2021

Çok beğendim.Gerçek hayattan pek çok örnek ile zenginleştirilmiş ve aynı zamanda gerçek hayata dair pratikler içeren bir kitap.Üstünden geçen zamana rağmen güncelliğini korumakta.