Toplam yorum: 1919454
Bu ayki yorum: 13223

E-Dergi

mavi_i tarafından yapılan yorumlar

14.02.2019

Bir türk olarak her bir satırıyla gurur duyduğum, kıyıda köşede kalmış tam bir cevher degerinde muhteşem öykü kitabı. Kuş Çobanı adlı muhteşem öyküyle ve Kuzgun Güden gibi mükemmel, efsanevi derece de muhteşem bir karakterle tanışmama vesile olan, hayal gücünden ve kaleminden dökülen öyle güzel öykülerle beni defalarca hayretler içerisinde bırakan ve her bir satırına aşık ettiren Galip Dursun'a koca bir teşekkür etmek istiyorum. O nasıl güzel, muhteşem bir hayal gücüdür. Birinci hikaye beni çok etkilemişti ama Kuş Çobanı başlı başına çok ayrı bir boyut. O öykünün eşine ne rastladım, ne duydum. Bir daha böyle müthiş bir öykü okuyacağımı da sanmıyorum. Okuyun, inanin pişman olmayacaksınız.
12.09.2018

Herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm, türk edebiyatının ne yeteneklere, ne zihinlere, ne bakış açısına kadir olduğunu düşündüğüm nadide eser. Olay örgüsü o kadar muhteşem örülmüş ki, okudukça bu kadar iyi yazılmasına hayret ettim. Müthiş karakterler, diyaloglar ve müthiş bir final. Reşat Nuri Güntekin. Daha ne denilebilir ki...
12.09.2018

Diğer çizgi romanlardan çok daha farklı, ama çoğu roman harici aşırı muazzam ve özgün bir hikayesi var. Serinin en sevdiğim cildi. Olaylar daha da hızlandı ve karanlıklaştı. Karaktlerler, birbirleriyle beraber büyüyorlar. Vasiyet, serideki en sevdiğim karakterlerdendi, bu cilt saolsun daha bir sevdim kendisini. Beklemediğiniz anda öyle vuruyor ki, ne olduğunu şaşırıyorsunuz. Çok güzel ya
12.09.2018

Bu ciltle beraber, karakterlerin geçmişlerine biraz daha indik ve aralarında ki bağlar daha da güçlendi. Yeni karakterle tanıştık. Öyle güzel vir anlatımı var ki, bir bölümü bile içinizde bir yere oturabiliyor.
12.09.2018

Tek kelimeyle muhteşem. Savaşın kol gezdiği galaksiler arasında, ait oldukları yeri bulmak için çırpınan Marco ve Alana'nın muazzam maceralarının ilk cildi. Tereddüdünüz varsa ise, hiç düşünmeden alın.