Toplam yorum: 1774819
Bu ayki yorum: 21859

E-Dergi

efesane tarafından yapılan yorumlar

05.03.2019

Başlı başına mükemmel kıymetli bir set..
01.03.2019

Size bir sır vereceğim serisinin ikinci kitabı olan rüya avcısı da harika bir kitap. Tek sorun sırların açıklanmasını beklerken yeni yeni sırlarla karşılaşıyorsun. O yüzden okuyup kenara bırakılacak bir kitap değil, içindeki bir çok şeyi araştırmak gerekiyor. Keşke kitabın kahramanı Tekin karşıma çıksada onunla uzun uzun sohbet etsem, aklımdaki her şeyi sorsam diyor insan. İçinde; rüyaların, suyun,gülün ve bir çok şeyin mucizesi en önemlisi de Kuran-ı Kerim'in sırrı var.
01.03.2019

Çin'deki Türk piramitlerindeki sırrı Yıldırım Beyazıt ve Timurlenk arasındaki sırrı Hz. Osman'a Türkler tarafından yapılmış meşhur kılıcın sırrını İpeğin haram oluşundaki ve hangi halde haram olmadığının sırrını Niyazi Mısri'nin sürgün olarak defalarca gönderildiği Limni'deki vefatının sırrını Suyun sırrını Rüyaların sırrını Zamanın sırrını Kuantum fiziği ile tasavvuf arasındaki sırrı Kainatta ses ve görüntünün kaybolmayışındaki sırrı Salavattaki sırrı "Bismillahirrahmanirrahim" deki sırrı Ve daha fazlasını bilmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okuyun. "Su görünmez, hava olur.Hava görünür, Su olur.Bu görünür ve görünmezin arasında insan gizlidir."
01.03.2019

Kitapta anlatılmaya çalışılan şamanik teknikler uygulamaya konulduğunda doğa güçlerinin ne olduğu, nasıl çalıştığı ve hangi şekilde faydalanılacağı en iyi şekilde anlaşılacaktır.