Toplam yorum: 1990251
Bu ayki yorum: 21419

E-Dergi

maitreya21 tarafından yapılan yorumlar

16.10.2019

Metin And'ın tüm kitapları muhteşemdir. Bu kitapta minyatür yok. Ben genelde Metin And kitaplarını minyatürler için alıyorum. Ama seriyi bozmamak için bunu da aldım. Çok hacimli ve ayrıntılı bir eser. Konu ile ilgilenenler için bulunmaz bir kaynak.
12.10.2019

Bu alanda yazılmış kitap çok az olduğu için hepsini almaya çalışırım. Bu kitaba biraz mesafeli yaklaştım çünkü bu bir din tarihi kitabı değil daha çok sosyolojik olarak inceleme yapılmış. Evet sosyolojik ama ne yazık ki objektif değil. Benzerleri gibi taraflı ve önyargı ile yazılmış bir kitaptan öteye gidemediğini söylemem gerek. İçerikteki dinlerle ilgili bilgi edinmek istiyorsanız almanız gereken bir kitap değil. Ayrıca çok kopuk ifadeler var. Tam bir şey anlatmaya başlıyor sonra bir anda konu ve kişiler değişiyor. Tavsiye etmem.
06.10.2019

Kısa ama çok güzel bir seyahatname. Özellikle seyahatname kitapları okumayı sevenlerr tavsiyemdir.
30.09.2019

Çeşitli aşk hikayeleri var içinde. Çok da güzeller. Uzun değil bu yüzden bir oturuşta okumak gerekmiyor. Fiyatı da çok uygun. Fransız edebiyatı ve hikaye sevenlere tavsiye ederim.
30.09.2019

Puanlarımla kitap alacaktım o zaman gmrdüm bu kitabı. Daha önce almadığım için üzüldüm. Hemen okudum ve gerçekten çok beğendim. Orta Asya Türk Tarihi ile ilgili çeşitli kitaplar var ama genelde ya çok karmaşık ya da çok hikayeye dayalı. Bu kitap Göktürkler ile ilgili kitaplar arasında filolojik olarak okuduğum en iyi kitaptı. Her tarihçi ve Türkolog mutlaka okumalı.