Toplam yorum: 2330870
Bu ayki yorum: 528

E-Dergi

hücre psikoloğu tarafından yapılan yorumlar

28.10.2018

Başlarda biraz itici gibi gelse de ilk 30-35 sayfadan sonrasını severek heyecanla okudum. Dili biraz garip olabilir ama yine de çok güzel bir eser. Kıtabın son paragrafı ise sizi bir boşluğa bırakıyor sanki;)
09.10.2018

Baskısı ve çevirisi oldukça güzel. Dünya klasiklerini okumayı seven birisi olarak çok çok etkilendim. Savaş ve Barış'ı okuyarak hem tarihe tanıklık etmiş oluyorsunuz hem de çok akıcı ve çok boyutlu bir olay örgüsünün akıcılığı içinde kayboluyorsunuz.
09.10.2018

Güzel bir hikayenin oldukça basit bir dille anlatıldığı etkileyici bir kitap. Sonu muhteşem bitiyor. Her şeyden öte çok güzel bir mesaj veriyor. Erken yaşlarda okunması daha da etkiyeyici olabilirdi ama her yaştan birey okuyabilir.
27.02.2018

Bu kitapta Oliver Sacks'ın hekimlik yaparken karşılaştığı bazı ilginç vakalar anlatılıyor. Dili oldukça sade ve bilimsel terimlerin fazla yer almadığı bir kitap. Eğer gerçekten sinirbilimle ilgileniyorsanız ve değişik vakalar ve bu vakaların nasıl çözümlendiğini öğrenmek istiyorsanız bu kitap biraz yalın kalabilir.
27.02.2018

Sadece bu kitabı okuyor olmak bile iyi hissettiriyor gerçekten ama davranış değiştirmek sanıldığından çok daha zordur. Bu kitabı okuduktan sonra her şey değişecek diye düşünmek hayal kırıklığına neden olabilir ama ben bu kitabı okuduktan sonra her söz ve davranışıma dönüp bakma ve sorgulama ihtiyacı hissetmeye başladım. Basit bir kişisel gelişim kitabı diye düşünülmemeli kesinlikle.