Toplam yorum: 3.092.219
Bu ayki yorum: 2.820

E-Dergi

kgurel Tarafından Yapılan Yorumlar

06.02.2022

Edindiği bilgi ve tecrübeyi özümseyen insanlara hayranım.Muhakkak ya söz ve davranışlarında bu belli oluyor ya da ortaya koydukları eserlerde.
Şeyda Örs Kaya bugüne kadar edindiği tüm bilgileri, tecrübelerini ince bir imbikten geçirmiş ve enfes bir kurguyla okuyucuya sunmuş. Karşınızda çok yönlü ve temposu düşmeyen bir kitap duruyor olacak…arkeolojiden tarihe, sanattan tıbba, gen teknolojisinden klasik müziğe pek çok alandan tadımlık alacak ve keyifli anlatımla olaylar içinde sürükleneceksiniz…
28.12.2018

Aon derece başarılı bir anlatım. Sade ve akıcı. Çeviri kaliteli. Okumak için geciktirdiğime üzüldüm.
20.12.2018

Konusu ve anlatımındaki sadelik ile dikkat çeken bir kitap. Ben sevdim. Ancak bu nasıl bir baskı. Yayına hazırlayanlar hiç mi dikkat etmedi. O kadar çok yazım yanlışı var ki. İnsanın dikkatini dağıtıyor.
08.09.2018

Kitabı beğendim ama bu onu muhakkak okunacaklar listesine sokmuyor gözümde. Bir baştapıt değil ama yazarın anlatımı ve bir erkek olmasına rağmen kadınların dünyasına dair detaylı ve akıcı anlatımı ile öne çıkıyor. Bir kız babası olarak okumaktan zevk aldım.
26.08.2018

gerçekle kurgunun ustaca harmanlandığı, okuyana aynı zamanda yakın tarihe dair bilg ve gözlemler de sunan son derece başarılı bir roman. okumak isteyene çok şey katacaktır.