Toplam yorum: 3.085.616
Bu ayki yorum: 5.301

E-Dergi

emregunemre Tarafından Yapılan Yorumlar

05.09.2009

Psikanaliz-Nesne İlişkileri Kuramı ve Gelişim Kuramları'na hakim olmayan biri için çok ağır bir kitap. James Masterson'un Psikanalist olduğunu unutmayın. Geniş vak'a örnekleriyle oluşturulmuş çok faydalı bir kitap.
05.09.2009

Sanat Tarihi okuyan bir arkadaşıma armağan olarak satın aldım. "1 yılda gördüğüm eğitimden çok daha fazlasını öğrendim. Temel oluşturdum. Şimdiye kadar okuduğum en iyi İslam-sanat tarihi kitabı" dedi. Ayrıca İslamda resim, heykel yasakları konusuna da çok ayrıntılı değinilmiş olduğunu, bir çok soruya cevap veren bir kitap olduğunu dile getirdi.
22.08.2009

kitap spss kullanmaya yeni başlayanlar için mükemmel bir kitap. İnanılmaz sade, açıklamalar çok net. İçinde mükemmel örnekler var. Bu kitabı edindiken sonra daha genişletilmiş başka bir kitap alabilirsiniz.
05.08.2009

kitabı aldım. zaten 80 sayfalık bir kitap olduğu için bir günde "atıştırmalık psikanaliz" gözüyle bakabiliriz. kitabın fiyatı uygunluğu nedeniyle satın aldığınız takdirde hiçbirşey kaybetmeyeceğinizi aksine çok şey kazanacağınızı söylemek isterim. bir kaç kitap alırken bunu da yanında eklemeniz uygun olacaktır.
05.08.2009

kitabı edindim. çok güzel hazırlanmış bir kitap ancak biraz nota bilgisi ve temel müzik bilgisi gerekiyor. cazı zorla dinleyen ve uğraşanlar için değil, severek dinleyen ve çalmaya çalışanlar için çok uygun bir kitap. ileride bu kitabın içeriğini genişletip geliştirilip sunulması daha da faydalı olacaktır.