Toplam yorum: 1889475
Bu ayki yorum: 16011

E-Dergi

superntrl tarafından yapılan yorumlar

10.07.2019

Uzun zamandır merak ettiğim bir eserdi ve sonunda okudum. Klasik bir aşk okurum diye düşünürken çok farklı bir konu buldum, kitap oldukça şaşırttı beni okurken. Kapağı da çok hoş gerçekten, her okuyacağımda kitabı seviyordum canavar kitabın sırtını okşar gibi :) Oldukça heyecanlı ve akıcı, yer yer gerilimi de hissediyorsunuz. Filmini de izledim ama kesinlikle kitabı okunması gereken eserlerden biri bu. Bir gün müzikaline de gitmek dileğiyle..
10.07.2019

Yüzümde gülümsemeyle bitirdim kitabı, devamı da olsaydı keşke.. Sıkıcı diyenler neye göre demişler bilmiyorum, gayet akıcıydı. Bir çocuğun ağzından anlatılıyor zaten, çok tatlı bir anlatımı var. Konusu güzel ve zamanının toplumunu güzel anlatıyor. Verdiği mesajlar da hoş, yer yer duygulandım kitabı okurken. Kesinlikle tavsiye ederim.
08.07.2019

Zweig'in diğer kitapları kadar beğenmedim ama yine de güzeldi. Erkek olmasına rağmen kadınları çok iyi anlattığını düşünüyorum yazarın. Tavsiye ederim, özellikle çöküşte hissettiğiniz zamanlarda birebir.
08.07.2019

Beklediğimi bulamadım ama yine de okunabilir, incecik zaten, tek oturuşta bitebilecek tadımlık bir kitap. Jules Verne'nin diğer kitaplarının daha iyi olduğunu düşünüyorum.
28.04.2019

Anlatımı çocuklara hitap ediyor gibi görünen ama büyüklerin de okuması gereken ve içinde mesajlar barındıran çok tatlı bir kitap. Hala çalınmamış zamanlarınız varken vakit ayırıp okunmalısınız.