Toplam yorum: 2054847
Bu ayki yorum: 6064

E-Dergi

hsntndgn tarafından yapılan yorumlar

29.03.2018

Sosyal medyada yazılan küçük iletiler hikayeye dönüştürülmüş. Fakat kopukluklar var. Biraz aceleye gelmiş gibi. Yine de kendini okutuyor.
27.03.2018

Öyle akıcı bir anlatımı var ki, elinize aldığınızda bırakamıyorsunuz. Hele Medine Müdafası'nının anlattığı kısım... İsyan süreci, isyanı başarıya götüren hatalarımız ve direnen Türk askeri... Hepsi iç içe geçmiş olaylar zincirini belgelerle ele alan yazarı tebrik ediyorum.
20.10.2012

""Amca, bugün ben de şehid olacak mıyım?" diye sorar amcasına Hazreti Hasan Efendimiz'in oğlu Kasım. Amcaların en güzeli cevaplar: "Evet sevgili yeğenim, sen de bizimle geleceksin.""

Ahhh kitabı gözyaşları içinde okuyacaksınız.
19.10.2012

İskender Pala'nın okuduğum ilk kitabıdır. Yıllar sonra bir arkadaşıma armağan etmek için alınca tekrar göz gezdirme fırsatım oldu. Ve itiraf etmeliyim ki ilk defa okuduğum hazzı aldım yeniden. Eskimiyor İskender Pala'nın kitapları.
08.07.2012

Hayyam'ı şarapçı bilirdik... Bu kitap İbn Farıd'ın "biz sarhoşken henüz üzüm yaratılmamıştı" mısraıyla başlıyor ve kitap boyu tanıdığımız Hayyam kalıplarını kırıp atıyor. Ve şunu anlıyoruz ki, kendisine atfedilen çoğu rubailer onun değilmiş. Okunası bir kitap...