Toplam yorum: 3.099.916
Bu ayki yorum: 4.452

E-Dergi

ElifHAYAL Tarafından Yapılan Yorumlar

30.08.2012

Dört kitabı birden aldım ve ilk kitabı bitirmek üzereyim. Diğer kitaplara başlamak için sabırsızlanmama neden olacak kadar güzel... Fantastik kitaplardan hoşlananların kaçırmaması gereken güzellikte bir kitap olmuş.
25.12.2011

Og Mandino... Harika bir yazar, harika bir anlatım.
25.12.2011

Kişisel gelişim serilerine ilgiliyim bu konuda çok kitap okudum. En iyilerinden biriydi.
25.12.2011

Hani bazı isimler vardır, anıldığı yerde oturuşunuza çeki düzen verirsiniz. Benim için Og Mandino da böyle bir yazar. Ona ait her satırı okuduğumda "İnsan Sevgisi" temasını hissetmemek mümkün değil. Dünya ile barışmış, hayatla hiç bir alacağı vereceği kalmamış, yaşamı anlamış ve tadını varmış bir insan. Yazdığı tek bir cümleyi bile sırf o yazmış diye okumaktan keyif aldım.
24.12.2011

Genel kafilenin aksine ben önce filmi izleyip sonra kitabı alanlardanım. Kitabı okuduktan sonra filmi daha da çok sevdim, sıkıcı ayrıntıların tamamen ayıklandığını daha net görebiliyorsunuz. Hayatımın sonuna kadar arşivimde yer alacak, hatırasını asla unutamayacağım bir filmdi. Tekrar tekrar izledikçe daha da tadına vardığımı söyleyebilirim. Aşkın arkadaşlıkla beslendiği takdirde nasıl derin ve sökülmez bir sevgiye dönüştüğünü sade ve samimi bir şekilde anlatmasına hayran kaldım.