Toplam yorum: 3.099.265
Bu ayki yorum: 3.800

E-Dergi

ismail_turgut Tarafından Yapılan Yorumlar

03.06.2019

Aylardır ilk defa adam akıllı bir kitap okudum. Yazarlar hem bilgi olarak çok donanımlı hem de üslupları çok edepli. Kendilerini tebrik ediyorum. Gençlerimize rehberlik edenlerin mutlaka okumaları gerek.
05.11.2018

İnanan bir insanın hayatında en önemli bir konu olan Allah’ı anmak, düşünmek ve O’na karşı şükrünü yerine getirmek gibi kavramlar çocukların bile anlayabileceği basitlikle ve ilgili görsel katkılarla da zenginleştirilerek hazırlanmış bir kitap. Okuma alışkanlığı olmayanlara güzel bir başlangıç hediyesi olabilir.
15.10.2018

İçindekiler kendi dünyamda çözümleyebilmeyi çok arzu ettiğim konular. Fakat, sadeleştirme sebebiyle tam bir katl-i âmm yaşanmış. Her bilim alanının kendine özgü terminolojisi var. Onları güya anlaşılması amacıyla sade bir dile çevirmeye kalkmak onların kavranmasına engel olmaktan başka bir sonuç vermiyor!
01.10.2018

Çok emek harcanmış, titizlikle hazırlanmış, oldukça değerli bir ilmî çalışma olmuş. Arapça etimolojisi ile ilgilenenler için iyi bir kaynak.
14.09.2018

Yaratılış konusu Eski Yunan, Müslüman filozoflar, İlm-i Kelâm, Tasavvuf ve Modern Bilimler’in görüşleri doğrultusunda başarılı bir şekilde ele alınmış. Yazarın Kur’an âyetleri yanısıra konu ile ilgili olarak Peygamberimiz’in (sav) hadîslerine edep ve hürmetle yaklaşması ayrıca takdire değer.